oakley solbriller mont blanc kuglepen michael kors tasker ghd glattejern ghd fladjern

Hakkımızda

HAKKIMIZDA 

   Özkaya Perde Sistemleri olarak perde ve dekorasyon sektöründe 25 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

Asıl amacımız en iyi malzeme ve en iyi işçilikle buluşturarak siz müşterilerimize sunmaktır.Bunun yanında yaptığımız işin yanında durabilmek ve ürünlerimizin güvenilirliğini sizlerle birlikte tekrar tekrar yaşamaktır .

   Azmin, dayanışmanın, kararlılığın ve özenin birlikteliği ile yaratılan bir başarı öyküsü. Müşteri memnuniyetini herşeyden önemli gören firma Özkaya Perde şöyle belirtiyor: "ürünlerimizde işlevsellik, estetik ve kalite çok önemli. Biz kendi tasarımlarımızla ithal firmaların kalite ve çizgisini yakalıyoruz. Bizim için küçük detaylar bile bir çıkış noktası olabilir. Hiç bir standarda bağlı olma zorunluluğu olmadan, istenilen ölçü ve tarzda perde üreten Özkaya Perde klasikten moderne, kişisel üslup ve tercihler ön planda tutularak, tasarım, projelendirme ve uygulama yaparak siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

 

ÖZKAYA PERDE İLE ÇALIŞMAK

  Özkaya Perde Kurumsal Çözümler Takımı, kurumsal müşterileri için ürettiği çözümleri özenle projelendirip, müşteri memnuniyetini birinci öncelik edinerek tamamlar. Sizinle gerçekleştireceğimiz projede, önce bir proje takımı sizinle bağlantıya geçip, projeyi detaylandırır ve bir teklif geçilir. Teklif sonrasında proje takımımız size verilen proje detayları çerçevesinde özenle çalışarak projeyi zamanında bitirir ve kalite kontrolünden sonra teslim eder. Teslimat sonrasında da garanti kapsamında ürün ve tasarımlarımıza destek vermeye devam eder.

Kurumsal perde çözüm ihtiyaçlarınız için bizimle telefon numaramız, e-mail adresimiz ya da iletişim formunu kullanarak iletişime geçmeniz yeterlidir. Özkaya Perde ihtiyaçlarınızı detaylandırmak için sizinle en kısa zamanda iletişime geçecektir.

 

ÜRÜNLERİMİZ

   Kuruluşumuzun kalite anlayışı, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarını anlamak, isteklerini karşılamak ve ötesine geçmektir. Kısaca; MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ’dir. Özkaya Perde, bu uğurda en kaliteli ve şık perde modellerini üretmekte ve uygulamalarında da perde kalitesini gururla sergilemektedir.

 
Ana Sayfa | Hakkımızda | Tanıtım Videomuz | İletişim
Telif Hakkı 2014-2015 Özkaya Perde'ye Aittir.
Online : 1
Bügün : 16
Toplam : 239954
OfoSoft