oakley solbriller mont blanc kuglepen michael kors tasker ghd glattejern ghd fladjern

Misyonumuz

   ÖZKAYA PERDE

Özkaya perde tüketicilerin ev tekstili alanındaki ihtiyaçlarını; rahat ve keyifli mağaza atmosferinde; bol çeşitli, trendi ve kaliteli ürünler arasından seçerek; uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla, keyifle karşılamalarını sağlamak amacıyla faaliyet göstermektedir…
Özkaya perde mağazalarında; perdeden yatak örtüsüne,  ev tekstiline ait tüm ürünleri bulabilirsiniz. Rüyalarınızdaki evi oluşturmanız için sürekli yenilenen ürünlerimiz ve üstün hizmet anlayışımızla, sizleri mağazamız da görmek isteriz.

Özkaya perde mağazamızda perde danışmanlığı, evde ölçü alma hizmeti  ücretsizdir. Her türlü montajlar ücretsizdir. Ayrıca evlere servisimiz vardır.

   MAĞAZACILIK  ANLAYIŞIMIZ

Mağazamızın dekorasyonu, müşterilerimizin kendilerini evlerinde hissedecekleri bir atmosferde alışveriş yapabilmelerini sağlamak amacıyla kurgulanmıştır. . Raflarımız insan ergonomisine uygun dizayn edilmiştir.

Yaz kış aynı sıcaklıkta ve temiz havada alışveriş yapabilmeniz için tüm mağazalarımız havalandırmalı ve klimalıdır.

Mağaza personelimiz, müşterilerimizi mağazalarımızda rahat ettirmek ve ihtiyaçlarını gidermek için özenle çalışır. Tüm müşterilerimizle tek tek ilgilenir, isteklerini dinler, ihtiyaçlarını anlar, talep edilirse önerilerde bulunurlar. Bütün müşterilerimize aynı yakınlıkta, sıcaklıkta ve eşitlikte hizmet üretirler.

   ÜRÜN ANLAYIŞIMIZ

Bol çeşit, sürekli yenilik ve farklılık, ürün anlayışımızın temelidir. Tasarımcılarımız ve koleksiyoncularımız, klasik çizginin yanında trendi ve farklı ürünlerin de mağazalarımızda satılmasına çok önem verir.

Mağazalarımızdaki ürünler yıl içinde sürekli yenilenir.

Tasarımlarımız ve koleksiyonlarımız özgündür.
Tüm ürünlerimiz solmaz renkler ve deforme olmaz kumaşlar kullanılarak son teknolojiyle üretilirler ve sıkı bir kalite kontrol aşamasından geçerek raflara çıkarlar.

   MARKALAR

TAÇ. PREMİER.TOLIYENT.HOMEART.COTTON BOX.ELART.SANAT HALI.

DONELLO.JİJET.REMY HOME.LİLA LİFE.

ÖZKAYA PERDE, tüm ürünlerinin arkasında gururla durur ve müşterilerine %100 kalite ve memnuniyet garantisi verir.

 
Ana Sayfa | Hakkımızda | Tanıtım Videomuz | İletişim
Telif Hakkı 2014-2015 Özkaya Perde'ye Aittir.
Online : 1
Bügün : 18
Toplam : 239959
OfoSoft